Liikelaitosten Asia

Shenyang Olympic Sports Center Stadium


Sovellus: Ilmastointi System
Product: Levylämmönvaihdin Unit
Model: ABJ Series
Quantity: 4 Sets

Shenyang Olympic Sports Center Stadium osti 4 sarjaa Accessen Levylämmönsiirrin yksiköiden Sep.2006. Kaksi yksikköä saavuttanut hyvän maineen hyvästä toiminnasta. Accessen toimittaa lämpöenergiaa 2008 olympialaisten omia tuotteita.


Pekingin kansainvälinen lentoasema


Sovellus: Ilmastointi System
Product: Levylämmönvaihdin Unit
Model: ABJ Sarja
Quantity: 2 Sets

Beijing Capital International Airport Kolme Terminal Hall käyttää levylämmönvaihdin yksikköä ilmastointilaite system


Shanghai Expo


Kiinalainen paviljonki veden & jään varastointi System
Model: AU98 / 121 Levylämmönvaihdin
Quantity: 3 Sets
Accessen on nimitetty alihankkija Shanghai Expo rakenne jään varastointi, ilmastointilaite ja lämpöpumppujärjestelmä


Performing Arts Center-lämpöpumppu & ICE Storage System


Malli: AC98 / 401, AU98 / 251, AU35 / 97 Plate Heat Exchanger
Quantity: 6 Sets


Shiliu Pu Dock-lämpöpumppu & ICE Storage System


Malli: AC98 / 369, AU35 / 31, AC70 / 435 Plate Heat Exchanger
Quantity: 5 Sets


Inter-Continental Hotel-Ilmastointi System

Model: AU50 / 65, AU50 / 55, AU35 / 71 Plate Heat Exchanger
Quantity: 5 Sets


Shanghai Expo Ranska Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-Jäähdytys
Model: AC98 / 205 / PN10 / 304 / N Plate Heat Exchanger
Quantity: 1 Set


Shanghai Expo Nippon Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-Jäähdytys
Model: AC65 / 297 / PN10 / 304 / N
Quantity: 1 Set


Shanghai Expo Zhendan Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-kunto
Model: ABJ-WA005-150 × 2 II 1.0
Quantity: 1 Set


Shanghai Expo New Zhendan Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-kunto
Model: AC65 / 149 / PN10 / 304N
Quantity: 1 Set


Shanghai Expo ITALIA Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-kunto
Model: AC65 / 229 / PN10 / 304 / N
Quantity: 1 Set


 Shanghai Expo Indonesia Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-Condition
Model: ABJ-WG015-398
Quantity: 1 Set


 Shanghai Expo Meksiko Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-kunto
Model: AC65 / 355 / PN10 / 304
Quantity: 1 Set


Shanghai Expo Marokko Pavilion


Accessen Levylämmönvaihdin-kunto
Model: AC65 / 183 / PN10 / 304
Quantity: 1 Set


Guangzhou Uusi TV Tower


EI.Hanke MalliMääräPäivämäärä
1Hallituksen virallinen Asuminen Center of LuoyangAWH42005,01
2Korkean tason lahjakas henkilöstö Housing Center of LuoyangAWH62005,01
3Henan Televisio StationAWH22005,03
4Hallituksen Loulong District LuoyangAWH22005,05
5Zhuji Rail Way StationAM12005,11
6Qinhuangdao Kulttuuri SquareAC7042005,11
7Uima-allas Taizhuo KaupunkiAWT22005,11
8Zhengzhou Xinzheng International Airport Management Co, LtdABJ-SA08522006,08
9Shenyangin olympiastadionABJ-WA10022006,09
10Sanda Center of DanyangABJ-SA04542007,03
11Paikallisilla veroilla Bureau of Binzhou Shandongin maakunnassaABJ-ST03012007,03
12Capital Air porttiABJ-WH03022007,06
13Wuhan Tazihu ​​Sport SquareAC18022007,06
14Xingyang valtionverotuksessa BureauABJ22007,06
15Finance Bureau of Lingyuan KaupunkiABJ-WH03022007,06
16Urheilu neliö Nokkimisriski yliopistoABJ-WA05022007,06
17Heilongjiang Televisio StationABJ-SA08522007,09
18Kansantasavallan hallituksen Hubein maakunnassaABJ-WH05012007.11
Related Products
  • Kaikki Hitsatut Plate ja Shell lämmönsiirrin
  • Kaikki Hitsatut Plate ja Shell lämmönsiirrin

    Meidän kaikki hitsattu levy ja kuori lämmönvaihdin hyväksyy edut levylämmönvaihtimen puolestaan ​​kuroa umpeen puutteita kuori ja putki lämmönvaihtimen. Soikea siirto levy yhdistyy kuori jakaa stressiä tasaisesti, joten se sopii paremmin toiminnan muuttuvissa lämpötilassa. Samalla se nauttii edut ko...